← Розумні гроші
0x8a68…5765
ПрофіЕдж
+17.1pp
ROI
+34%
Частка перемог
87% @ 70.1¢
Brier
0.136
Угод
141
Сер. розмір
$159
Спеціалізація за сферами
| Сфера | Влучання | ROI | Ставки |
|---|---|---|---|
| Спорт | 75% (9/12) | +34% | 12 |
- Спорт12 ставки
- Влучання
- 75% (9/12)
- ROI
- +34%
Історія результатів
75% влучень · 9/12| Ринок | Результат | Розмір | Вхід | Підсумок |
|---|---|---|---|---|
| Rockets vs. Mavericks: O/U 223.5 | Over | $4 | 51.0¢ | Перемога |
| Counter-Strike: Vitality vs MOUZ - Map 1 Winner | MOUZ | $200 | 68.0¢ | Перемога |
| LoL: Hanwha Life Esports vs G2 Esports - Game 2 Winner | Hanwha Life Esports | $1.9k | 60.1¢ | Перемога |
| Dota 2: Xipto Esports vs HellNight- - Game 2 Winner | Xipto Esports | $36 | 75.4¢ | Поразка |
| Dota 2: Xipto Esports vs HellNight- - Game 1 Winner | Xipto Esports | $21 | 71.7¢ | Поразка |
| Counter-Strike: Nemiga vs FURIA (BO5) - PGL Masters Bucharest Playoffs | FURIA | $2.2k | 69.8¢ | Перемога |
| Dota 2: Team Yandex vs GamerLegion - Game 1 Winner | Team Yandex | $7.4k | 76.1¢ | Перемога |
| Counter-Strike: Vitality vs MOUZ - Map 2 Winner | Vitality | $585 | 54.0¢ | Поразка |
| Counter-Strike: Nemiga vs FURIA - Map 1 Winner | Nemiga | $218 | 79.9¢ | Перемога |
| LoL: Hanwha Life Esports vs G2 Esports - Game 1 Winner | Hanwha Life Esports | $2.4k | 58.2¢ | Перемога |
| Dota 2: Team Yandex vs GamerLegion - Game 2 Winner | Team Yandex | $7.0k | 80.0¢ | Перемога |
| Counter-Strike: Nemiga vs FURIA - Map 2 Winner | FURIA | $529 | 69.8¢ | Перемога |
- Rockets vs. Mavericks: O/U 223.5ПеремогаOver$4 @ 51.0¢
- MOUZ$200 @ 68.0¢
- Hanwha Life Esports$1.9k @ 60.1¢
- Xipto Esports$36 @ 75.4¢
- Xipto Esports$21 @ 71.7¢
- FURIA$2.2k @ 69.8¢
- Team Yandex$7.4k @ 76.1¢
- Vitality$585 @ 54.0¢
- Nemiga$218 @ 79.9¢
- Hanwha Life Esports$2.4k @ 58.2¢
- Team Yandex$7.0k @ 80.0¢
- FURIA$529 @ 69.8¢
Останні угоди
у реальному часі з Polymarket · натисніть на стовпець для сортуванняЗавантаження останніх угод…